close
تبلیغات در اینترنت
 مقام معظم رهبری در آغاز هرسال اولویت کاری کشور را مشخص می کنند
loading...

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان

دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت :: Leader.ir26 آگوست 2017 ارسال نامه 12 توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و هیئت دولت دوازدهم؛ و خاطرنشان کردند: اکنون نوبت رئیس‌جمهور و وزراست که اقدام و عمل را آغاز کنند. را اولویت واقعی کشور خواندند و با تأکید بر تلاش بی‌وقفه مسئولان…

مقام معظم رهبری در آغاز هرسال اولویت کاری کشور را مشخص می کنند

admin بازدید : 1 چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397 نظرات ()
دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت :: Leader.ir

26 آگوست 2017 ارسال نامه 12 توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و هیئت دولت دوازدهم؛ و خاطرنشان کردند: اکنون نوبت رئیس‌جمهور و وزراست که اقدام و عمل را آغاز کنند. را اولویت واقعی کشور خواندند و با تأکید بر تلاش بی‌وقفه مسئولان برای دارد که زیر ظرفیت کار می کنند یا تعطیل شده اند و این واقعیت نشان می 

ایرنا - نامگذاری سال،«نقشه راه» مردم و مسوولان است

19 مارس 2018 تهران- ایرنا- نامگذاری سال ها به تناسب ضرورت ها و شرایط کشور یکی از روش های های کلی نظام محسوب می شود که مقام معظم رهبری آن را تعیین می کنند. رهبر انقلاب بیشتر بر اموری چون اصلاح امور، عدالت اجتماعی، وجدان کار، رهبری 1382 خورشیدی را به علت ضرورت اولویت بندی اقدام ها برای خدمت . ارسال دیدگاه ها.

بیانات در حرم مطهر رضوی در آغاز سال ۹۰ - khamenei.ir

21 مارس 2011 در بخش اول میتوانم عرض کنم که شعار سال ۸۹ - یعنی «همت مضاعف و کار . این روش را همه‌ی اقتصاددانهای دلسوز رد میکنند؛ این روش در کشور ما عادت شده است. به هر حال آنچه که سال ۸۹ برای ما مشخص کرده است، این است که بحمدالله این سال به از زمان، مسئله‌ی اقتصادی از همه‌ی مسائل کشور فوریت و اولویت بیشتری دارد.

حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی

21 مارس 2017 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در رهبر انقلاب اسلامی سپس به مسئله‌ی اساسی و اولویت اول کشور یعنی اقتصاد اشاره کردند و با تأکید بر هرگاه مدیریت انقلابی، فعال و پرتحرک داشتیم، کارها پیش رفته است و . برچسب‌ها: سخنرانی در حرم مطهر رضوی به مناسبت آغاز سال نو؛ سال 

بازخوانی پیام‌های نوروزی رهبر انقلاب از سال ۶۹ تا ۹۷ - khamenei.ir

21 مارس 2015 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نخستین دقایق آغاز سال نو، در پیامی به ملت شریف ایران، پیش روی ملت و مسئولان جمهوری اسلامی را در سال ِ پیش ِ رو، ترسیم می‌کنند. هدف اصلی در کشور ما و در نظام جمهوری اسلامی، عبارت از تأمین عدالت است و رونق . عنوان شعار کار خود بر زبان آورده‌اند و همچنین آنچه را که مطالبات عمده‌ی رهبری در 

بیانات در دیدار مسئولان نظام - khamenei.ir

14 ژوئن 2016 خب، ما مسئول کشور هستیم؛ از این بنده‌ی حقیر گرفته تا مسئولین دولتی، هست، ضدّیّت با رباخواری هست، ضدّیّت با کارهایی که امروز قدرتها در دنیا میکنند هست. . راست است، این مسئولین دولتیِ مشخّص، مسئول این کارند و باید دنبال بکنند. . ناوگان هوایی ما نوسازی بشود؛ خب، خیلی کار مهم و لازمی است امّا اولویّت است؟

راهکارهای اجرای " اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال " - ایسنا

2 آوريل 2017 رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، سال جدید انقلاب برای هر سال شعاری را انتخاب می‌کنند که جهت‌دهی و اولویت‌بندی کشور را .. کار اقتصاد مقاومتی است» اظهار داشت: مقام معظم رهبری هر سال براساس نیازهای . راهکارهای خوبی هستند که در جهت تحقق شعار سال باید در اولویت قرار گیرند.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب

برجام و تصمیم احتمالی امریکا دراین خصوص به رهبر انقلاب نامه ای ارسال کردند. در ویدئوی زیر بخشی از بیانات مقام معظم رهبری را درباره روحیات شهید مطهری می شنوید. در آستانه‌ روز کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز ( دوشنبه) با کشور صبح امروز دوشنبه با آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب: حقوق ۳۰ میلیونی غیر عادلانه نیست؟ + فیلم

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با اعضای هیات دولت از پرداخت حقوق‌های نامتعارف انتقاد کردند.

۳ جهت گیری و توصیه مهم مقام معظم رهبری به دولت دوازدهم: وقت کم و کار ...

3 آگوست 2017 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یعنی ملت ایران دوازده مرتبه از آغاز انقلاب در انتخاب مدیران طراز اول کشور نقش آفرینی کردند. این دوازدهمین باری است که نتیجه گزینش مردم مشخص می شود. توصیه بعدی این است که وقت کم و کار بسیار است، اولویت ها را در ارسال به تلگرام.

« حمایت از کالای ایرانی » - رادیو فرهنگ

3 آوريل 2018 هر سال در نخستین لحظات سال نو، رهبر انقلاب در پیامی به عموم مردم رهبر معظم انقلاب سال ۱۳۹۷ را سال « حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری کردند. همه باید تلاش کنند، همه باید کار کنند و محور هم عبارت است از تولید ملّی؛ تجربه کشورهای پیشرفته نشان از آن دارد که آنها اولویت مصرف خود را به کالای تولید داخلی می دهند.

( 1390 1394 ) ﻣﺘﻦ ﮐﺎﻣﻞ ﻗﺎﻧﻮن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﻨﺠﺴﺎﻟﻪ ﭘﻨﺠﻢ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺟ - دانشگاه تربیت مدرس

20 ژانويه 2011 در اﺑﺘﺪاي ﻫﺮ ﺳﺎل ﻋﻨﺎوﯾﻦ ﻃﺮﺣﻬﺎي ﻣﻬﻢ ﻣﻮﺿﻮع اﯾﻦ ﻣﺎده را ﺗﻬﯿﻪ و ﺑﻪ دﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎي ذي اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ و روﺣﯿﻪ ﮐﺎر ﺟﻤﻌﯽ، اﺑﺘﮑﺎر، ﺗﺮوﯾﺞ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻣﻘﺎوﻣﺖ و اﯾﺜﺎر، ﺗﺒﻠﯿﻎ ارزﺷﻬﺎي اﺳﻼﻣﯽ و ﻋﺎﻟﯽ ﻗﺮآﻧﯽ ﮐﺸﻮر را ﺑﺮاﺳﺎس ﭘﯿﺸﻨﻬﺎد ﺷﻮراي ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻗﺮآﻧﯽ ﺗﻬﯿﻪ و ﺑﺮاي ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺑﻪ ﻫﯿﺄت وزﯾﺮان ﺗﻘﺪﯾﻢ ﮐﻨﺪ ﻣﻘﺎم ﻣﻌﻈﻢ رﻫﺒﺮي، اﻧﻘﻼب اﺳﻼﻣﯽ ، دﻓﺎع ﻣﻘﺪس و اﯾﺜﺎر و ﺷﻬﺎدت در داﺧﻞ و ﺧﺎرج از ﮐﺸﻮر و . اوﻟﻮﯾﺖ ﻧﯿﺎز ﺑﺎزار ﮐﺎر.

قانون گذرنامه - وزارت امور خارجه - جمهوری اسلامی ایران

10- مشاوران مقام معظم رهبري و معاونان دفتر معظم‌له با معرفي رييس دفتر ايشان، . ‌ماده 20 - به ايرانياني كه به كشور مراجعت مي‌كنند و فاقد گذرنامه يا اسناد در حكم . ‌ماده 6 - سال مالي، يك سال هجري شمسي است كه از اول فروردين ماه آغاز و به پايان اسفند ماه ختم مي‌شود. رواديد با حق كار مشخص براي اتباع بيگانه موافقت وپروانه كارصادر خواهد كرد:.

شورای اسلامی شهر مشهد ::

مقام معظم رهبری : شوراها مظهر مشارکت مردمی و برای ایجاد تسهیل در زندگی مردم پدید آمده‌اند . رمارم: ورزش از آن جهت که به افزایش امید کمک می کند مورد حمایت شورای پنجم است رئیس کمیسیون توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اولویت کار عضو شورای اسلامی شهر تهران از پیگیری مطالبات شهرداری‌های کشور از دولت خبر داد .

راهکارهای اجرای " اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال " - اخبار تسنیم ...

2 آوريل 2017 رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، سال جدید انقلاب برای هر سال شعاری را انتخاب می‌کنند که جهت‌دهی و اولویت‌بندی کشور را .. کار اقتصاد مقاومتی است» اظهار داشت: مقام معظم رهبری هر سال براساس نیازهای راهکارهای خوبی هستند که در جهت تحقق شعار سال باید در اولویت قرار گیرند.

فرايند بودجه ريزی در ايران : بودجه ريزی در ايران شامل چهار مرحله زير می ...

هر سال دولت باید سیاستهای کلان اقتصادی و مالی و نیز پیش بینی کلی *در بخشنامه بودجه سال87 كل كشور كه سومين بودجه دولت نهم است باعنايت به موارد ذكر شده ومثبت . و پیمانی كه 44 ساعت در هفته كار می‌كنند به طور میانگین ماهانه در تهران حداكثر معادل . 27- پروژه‌های مربوط به سفرهای استانی مقام معظم رهبری و هیئت‌ وزیران در اولویت 

قانون برنامه سوم توسعه

سياست هاي کلي ابالغي از سوي مقام معظم رهبري و با استفاده از دانش و تجربه ارسال مي گردد اصالح ساختار تشکيالت دستگاههاي اجرائي کشور به استثناي وزارتخانه ها از تعداد کل کارکنان دولت در پايان برنامه سوم توسعه از تعداد آن در آغاز برنامه به دولت مکلف است حقوق کليه کارکنان و کارگران را با هر قراردادي که کار مي کنند را 

آرشیو اخبار - دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران:طرح تحول سلامت نیاز کشور بود نخستین همایش بین‌المللی پزشکی آکادمیک ایران آغاز به کار کرد . به همت كانون مهدويت سنا و زير نظر نهاد مقام معظم رهبري دانشگاه صورت گرفت: اكران فيلم .. دکترخلیل علی محمدزاده : بصیرت همان تفکر استراتژیک است که سمت و سو را مشخص می کند.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 294
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 61
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 61
 • بازدید ماه : 226
 • بازدید سال : 1,224
 • بازدید کلی : 1,870